Sind Sie zum ersten Mal bei uns?

Auktion beendet

Der Nachverkauf beginnt [ Katalog ]

Unversteigerte Objekte können im Nachverkauf erworben (Rufpries).

Objekte im Nachverkauf
Kui Xing
Kolorierter Speckstein. Gott der Prüfungen und Verbündeter des Schrifttum-Gottes Wen Chang steht auf dem Schildkröte "Ao" mit dem Pinsel und mit einer Kappe. China um 1900, Höhe 40 cm. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Kombinationswaffe - Steinschloss-Schießaxt (Schiesshacke)
Topůrko z ořechového dřeva bohatě vykládáno rytou kostí, v menší míře perletí - převažuje motiv psů. Hlaveň s hladkým vývrtem, ráže 12 mm. Čepel sekery železná, kování mosazné. Čechy, 1. polovina 18. století, délka 91 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojenský historický ústav. Stav 2...
Objekte im Nachverkauf
Goldene Herrentaschenuhr Perret & Fils Geneve
Tříplášťové hodinky, zlato o ryzosti 14 K, dovozová rakousko-uherská puncovní značka, bílý smaltovaný ciferník, můstkový hodinový strojek, bimetalická setrvačka, Švýcarsko kolem 1880, pouzdro na několika místech promáčknuté. Stav 2-
Objekte im Nachverkauf
Elfenbeinschnitzerei einer Grille auf einem Kohl mit teils farbiger Fassung
Řezba ve slonovině, kolorovaná, dřevěný podstavec, časné období Čínské republiky, délka 26 cm. Export Genehmigung. Stav 2+
Objekte im Nachverkauf
Samowar mit Tablett
Mosaz, břichaté, hranované tělo spočívá na čtvercové základně opatřené nožkami. Dva postranní úchyty. Na základně firemní ochranná známka. Víko opatřeno komínkem. Továrna na samovary, Batašev, Tula, 2. pol. 19. století, výška 57 cm. Spolu bohatě zdobený mosazný podnos. Stav 2 ...
Objekte im Nachverkauf
Allen & Wheelock sidehammer revolver with a brass frame
Výrobní číslo 96. Hlaveň oktagonální s mosaznou muškou, délka 12,3 cm, ráže .32. Zleva značena "ALLEN & WHEELOCK WORCESTER MASS.U.S./ ALLEN´S PATS SEPT.7.NOV.9.1858.". Uzavřený mosazný rám, na levé straně značen "JULY 3 1860". Šestikomorový hladký válec, rukojeť střenková, střenky ze dřeva připevněn...
Objekte im Nachverkauf
Taschenpistole, Syst. Rollin White
Waffennr. 559 (Nummerngleich), Kal. .32 RF. Oktogonallauf (Länge 8 cm), das Magazin signiert "ROLLIN WHITE ARMS CO./LOWELL MASS. / PATENTED APR. 13. 1858". Messing versilbert, berieben. Glatte Holzgriffschalen. Vereinigte Staaten um 1861, Länge 18,8 cm. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Raschwan Kelim (fragment)
Hälfte eines Kelims aus der Region um Malatya, vermutlich eine kurdische Arbeit. Südostanatolien, 19. Jh., Maße 340 x 87 cm. Zustand 3
Objekte im Nachverkauf
Konvolut, Hu Zhengyan 胡正 言 (1584-1674)
Sechs Fragmente (zwei Doppelseiten und eine Seite mit einem kreisförmigen Lüfter) von den bekannten Malern der Hall-Handbuch Zehn Bambussen Shi zhu zhai shu hua pu. Original davon hatte 16 Bänden in 1633. Autor war Hu Zhengyan 胡正言 (1584-1674). Reproduktionen aus 19. Jh. Japan, 19. Jh.. Passepartout....
Objekte im Nachverkauf
12 silberne Suppenlöffel
Silber, Feingehalt 800/1000, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Meistermarke "GS" und "GK". Wien, Ende 19. Jh. Gewicht 815 g, Länge 22 cm. Aus Besitz der Familie Kokoschka. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Schwert (Dao), Kachin oder Naga
Čepel mírně zakřivená, dvousečná, od jílce se rozšiřující ke kolmému zakončení. Po obou stranách ryté znaky. Rukojeť dřevěná, ovinutá ratanovými pásky a zpevněná mosaznými pásky s hřeby. Pod jílcem připevněn třapec z černých vlasů. Ásám, severovýchodní Indie, délka 69 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojen...
Objekte im Nachverkauf
Emailschild NSKOV des WK II NSKOV - Nationalsozialistischer Kriegsopferversorgung
Původní smaltovaná cedule libereckého sdružení pro válečné oběti, nápis: "National Sozialistische kriegsopferversorgung, Kameradschaft Reichenberg". Výroba: C. Robert Dold, Offenburg. Německo kolem 1940, rozměry 46 x 68 cm. Stav 2+

Aktionsresultate & Nachverkauf