Sind Sie zum ersten Mal bei uns?

Auktion beendet

Der Nachverkauf beginnt [ Katalog ]

Unversteigerte Objekte können im Nachverkauf erworben (Rufpries).

Objekte im Nachverkauf
18-schüssiger Stiftfeuerrevolver, Fratelli Priora, Milano
Hlavně válcové, ráže 8,5 mm, umístěné nad sebou, seshora značeny "Fratelli Priora Milano". Otevřený rám, válec osmnáctikomorový - vnější věnec 12 komor, vnitřní 6 komor. Kovové části zdobeny rytinami listových ornamentů. Rukojeť střenková, střenky z hladkého ebenového dřeva. Prstencová spoušť, pojis...
Objekte im Nachverkauf
Obststilleben, Karl Vukovic, Wien
Zátiší s ovocem a porcelánem, olej na kartonu, signováno vlevo dole "K Vukovic". Vukovic Karl (1897 Vídeň - 1973 Vídeň. Vídeň, 20. století, rozměry 55 × 32 cm. Rámováno. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Hirschfänger aus fürstlichem Besitz
Čepel přímá, jednosečná, u hrotu broušena oboustranně, s oboustranným širokým výbrusem. Litý jílec, rukojeť z parohu. Vnější záštitná mušle se stylizovaným písmenem K pod knížecí korunou. Pochva kožená, kování železné. Po stranách horního kování závěsné háky, kožené závěsné řemeny. Na vnější straně ...
Objekte im Nachverkauf
Perkussions-Doppelbüchse, Anton Kehlner
Hlavně damascénské, umístěné vedle sebe, drážkované. Seshora zlatem značená signatura "A: KEHLNER IN PRAG". U dnového šroubu bohatě zdobena rytými rostlinnými a figurálními motivy, zlaceným nápisem "PRAG" a štítkem pod knížecí korunkou. Perkusní zámek, zámkové desky a kohouty zdobeny rytým a řezaným...
Objekte im Nachverkauf
Spindeltaschenuhr
Silber-Doppelgehäuse Hallmark Birmingham 1841, weißes Emailblatt mit arabischen, schwarzen Stundenzahlen, Spindelhemmung mit Kette und Schnecke, vergoldetes Werk. Schlüssel. Uhrmacher Etiketten (aur Raparaturen) beigelegt. Großbritannien, 1841, Durchmesser 5,5 cm. Gehäuse besch. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Schwere Steinschlossbüchse, Johannes Philipp Eich
Těžká oktagonální hlaveň, drážkovaná, ráže 15,5 mm. Značena "J. Eich a Homburg". Francouzský křesadlový zámek umístěn na levé straně. Celopažbená, pažba ze dřeva zdobena jednoduchou řezbou. Kování mosazné, dřevěný nabiják. Německo, polovina 18. století, délka 137 cm. Johannes Philipp Eich 1700? - 17...
Objekte im Nachverkauf
Kamee-Ring
Mušlová kamej, žluté zlato o ryzostí 585/1000, hmotnost 7,27 g, velikost 16. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Äpfelstillleben, Horst Kühnel
Olej na kartonu, signováno monogramem "HK" vpravo nahoře a vzadu tužkou (H Kühnrl). Kühnel Horst (*1914 Annaberg v Krušných Horách - †1991 Prien). Grafik a malíř, člen spolku Metzner-Bund. Sudety kolem 1920, rozměry 51 × 45 cm. Rámováno. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Raschwan Kelim (fragment)
Hälfte eines Kelims aus der Region um Malatya, vermutlich eine kurdische Arbeit. Südostanatolien, 19. Jh., Maße 340 x 87 cm. Zustand 3
Objekte im Nachverkauf
Schnabelkanne
Zinn. Birnfoermiger Gefaesskoerper mit kräftigem, angesetztem Ausguss. Scharniergelagerter Deckel mit Kugeldrücker. Auf der Wandung frontale Adelswappen mit Datierung 1749. Im Deckelkombinierte Stadt- und Meistermarke. Brünn, 1. Hälfte 18. Jh., Höhe 24 cm. Zustand 2+
Objekte im Nachverkauf
Goldenes Jugendstil-Collier
Zlato, ryzost 580/1000, přívěsek osazený almandiny a leukosafiry. Praha kolem 1900, délka řetízku 40 cm, délka přívěsku 6,5 cm, hmotnost 7,52 g. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Goldene Savonette Herrentaschenuhr
Zlaté pouzdro opatřeno dovozovými rakousko-uherskými puncovními značkami, číslo pouzdra 3938, bílý smatovaný ciferník, můstkový strojek, 18 kamenů, chaton, bimetalická setrvačka. Velmi dobrý stav, několik drobných promáčknutí na předním plášti. Stav 2+

Aktionsresultate & Nachverkauf