ID : 7236

Zwei Holztafeln mit Reliefintarsien aus Eger

Beschreibung: Dva reliéfní obrazy pastýřů vytvořené z různých druhů dřeva. Čechy, Cheb, 17. století, rozměry 9,6 x 15,3 cm. Rámováno. Stav 2
Schätzung: 1 400.00 (EUR)
Limit: 500.00 (EUR)
Machen Sie ein Gebot der Startpreis[500.00 (EUR)]