Sind Sie zum ersten Mal bei uns?

Auktion beendet

Der Nachverkauf beginnt [ Katalog ]

Unversteigerte Objekte können im Nachverkauf erworben (Rufpries).

Objekte im Nachverkauf
Geschlossener Helm. Historismus im Stil um 1580
Zvon přilby kulovitý, s hřebenem zdobeným provazováním. Hledí dvoudílné, vybíhající do špice s čelním otevíráním.Spojení hledí s podbradím zajišťuje čep s perkem. Na spodní část přilby navazuje dvoudílný lamelový límec. Historismus, 1. polovina 19. století,výška 32 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojenský...
Objekte im Nachverkauf
Biedermeier-Deckenkrone
Messingblech, geprägt, gelötet und feuervergoldet, Glas. Leuchterschale aus Milchglas mit sechs geschwungenen Armen. Dreifache Gliederketten-Aufhaengung zur Krone. Elektrifiziert. Böhmen um 1830 - 1840, Höhe 80 cm. Beschädigt, reparaturbedürftig. Zustand 3+
Objekte im Nachverkauf
18-schüssiger Stiftfeuerrevolver, Fratelli Priora, Milano
Hlavně válcové, ráže 8,5 mm, umístěné nad sebou, seshora značeny "Fratelli Priora Milano". Otevřený rám, válec osmnáctikomorový - vnější věnec 12 komor, vnitřní 6 komor. Kovové části zdobeny rytinami listových ornamentů. Rukojeť střenková, střenky z hladkého ebenového dřeva. Prstencová spoušť, pojis...
Objekte im Nachverkauf
Elfenbeinschnitzerei einer Grille auf einem Kohl mit teils farbiger Fassung
Řezba ve slonovině, kolorovaná, dřevěný podstavec, časné období Čínské republiky, délka 26 cm. Export Genehmigung. Stav 2+
Objekte im Nachverkauf
Drei Schlösser
Tresorschloss mit zwei originalen Schlüssel. Der Schlossmechanismus mit drei Verschlussbolzen. Schlüsselloch verschließbar. Wohl Deutsch um 1800, Höhe 27 cm. Dazu zwei Präzisionsschlösser ohne Schlüssel. Anfang 19. Jh., Länge 18 cm und 14 cm. Zustand 2 Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Ein Paar Offiziers-Perkussions-Bockpistolen, Alphonse Caron
Hlavně válcové, umístěné nad sebou, s hladkým vývrtem. Seshora značeny "Fni par CARON Arq 20 Passage de l’Opéra à Paris". Perkusní zámky zdobeny rytými listovými ornamenty. Rukojeti dřevěné, zdrsněné rybinováním. Kování železné, závěsné kroužky, nabijáky celokovové. Francie, kolem 1845, délka 36 cm....
Objekte im Nachverkauf
Vierläufiger Perkussions-Bündelrevolver
Výrobní číslo 782. V otočném svazku čtyři drážkované hlavně z damascénské oceli, ráže 10 mm. Jednotlivé odšroubovatelné hlavně jsou číslovány. Spodní kohout s prstencovou spouští. Kovové části zdobeny rytým listovým ornamentem. Střenková rukojeť zdrsněna rybinou, belgická zkušební značka. Lutych, Be...
Objekte im Nachverkauf
Sechs Gabeln
Sterlingové stříbro (ryzost 925/1000), londýnské puncovní značky z let 1831/1832, mistrovská značka "WC" (Wm. Chawner, mistrem od 1815). Londýn, 19. století, délka 20 cm, hmotnost 392,27 g. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Slocum-Revolver (front loading)
Kal. .32 RF, Nr. 3869. Runder 3"-Lauf, auf dem Lauf bezeichnet "B.A.Co.Patent April 14th 1863" (Brooklyn Arms). Fünfschüssige Trommel mit geriffelten Hülsenschiebern. Messingrahmen mit Rankengravur. Glatte, dunkelbraune Holzgriffschalen. Vereinigte Staaten um 1865, Länge 18,5 cm. Erlaubnispflichtig ...
Objekte im Nachverkauf
Rapier, Sebastien Renantez (Hernantez, Fernandez)
Čepel přímá, dvousečná, v horní čtvrtině oboustranný středový výbrus. Ve výbrusu signatura "SEBASTIEN / RENANTES". Rukojeť dřevěná, ovinutá stáčeným železným drátkem. Souprava železná. Zploštělá cibulovitá hlavice s nýtem, přímá záštita, perforovaná záštitná miska. Španělsko, 17. století, délka 114,...
Objekte im Nachverkauf
Fischbecken
Porzellan weiß glasiert und in polychromen Emailfarben und Gold bemalt. Außen drei europäische Wappen, sowie Streublumen in Eisenrot, innen zwei Fische und Wasserpflanzen. Goldrand. Rote Bodenmarke Yong Zheng. England um 1900, Höhe 14 cm. Zustand 2+
Objekte im Nachverkauf
Kui Xing
Kolorierter Speckstein. Gott der Prüfungen und Verbündeter des Schrifttum-Gottes Wen Chang steht auf dem Schildkröte "Ao" mit dem Pinsel und mit einer Kappe. China um 1900, Höhe 40 cm. Zustand 2

Aktionsresultate & Nachverkauf