Sind Sie zum ersten Mal bei uns?

Auktion beendet

Der Nachverkauf beginnt [ Katalog ]

Unversteigerte Objekte können im Nachverkauf erworben (Rufpries).

Objekte im Nachverkauf
Fünfschüssiger Perkussions-Bündelrevolver, Robbins & Lawrence
Pět hlavní ráže 7,2 mm vyvrtaných v bloku, připevněných k zámku pantem a jištěných pojistnou páčkou, která je zároveň hledím. Sešroubovány ze dvou částí - zadní s pistony zdobena jednoduchou rytinou, delší signována "ROBBINS & LAWRENCE Co.", "WINDSOR, VT" a "PATENT 1849". Skříňkový zámek s otočným z...
Objekte im Nachverkauf
Schwert (Dao), Kachin oder Naga
Čepel mírně zakřivená, dvousečná, od jílce se rozšiřující ke kolmému zakončení. Po obou stranách ryté znaky. Rukojeť dřevěná, ovinutá ratanovými pásky a zpevněná mosaznými pásky s hřeby. Pod jílcem připevněn třapec z černých vlasů. Ásám, severovýchodní Indie, délka 69 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojen...
Objekte im Nachverkauf
Lange Miquelet-Steinschlossflinte, Raffaele Fonz
Hlaveň válcová, za prstencem oktagonální, s hladkým vývrtem, ráže 18 mm. Seshora značena ve španělském stylu "RAFFA/ELE/FONZ" a zlatem podloženým monogramem pod korunkou. Římský křesadlový zámek, zámková deska značena "R. FONZ 1821". Celopažbená, pažba ze dřeva zdobena jednoduchou řezbou. Kování žel...
Objekte im Nachverkauf
Barocke Truhe
Korpus z masivního dubu spočívá na čtyřech kulovitých, lehce oploštělých nohách, čtvercová pole s inkrustacemi, v každém poli dva ptáci. Po stranách madla, originální zámek a kování. Čechy kolem 1800, rozměry 116 x 71 x 63,5 cm. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Potpourri Vase
Porzellan, bunt bemalt und gold staffiert. Vase mit durchbrochenem Fuss und Deckel, Korpus in Kugelform. Am Boden apokryphe blauer Bindenschild auf Glasur, unterglasurblaue Marke übermalt. Wohl Dresden, 19. Jh., Höhe 18 cm. Zustand 2+
Objekte im Nachverkauf
Spazierstock mit Uhr im Knauf
Obecný kov, tvrdé dřevo, v držadle vestavěné hodinky značené Remontoir s bílým smaltovaným ciferníkem a římskými číslicemi. Čechy nebo Německo kolem 1900, délka 84 cm. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Sechsläufiger Perkussions-Bündelrevolver Allen & Wheelock
Dvojčinná perkusní pepřenka s vodorovným kohoutem a svazkem šesti drážkovaných hlavní, ráže 8,5 mm. Na kohoutu značena "PATENTED/APRIL 16. 1845", na hlavňovém svazku "ALLEN & WHEELOCK/WORCESTER/APRIL 16". Střenky rukojeti z hladkého dřeva. Spojené státy americké, kolem 1850, délka 19 cm. Popis: Mgr....
Objekte im Nachverkauf
Luxus Stiftfeuerrevolver System Chamelot-Delvigne im Kasten
Osmihranná hlaveň nad komorou zdobená rytinou, ráže 8 mm, značena na pravé straně "CHAMELOT/INon & Btee/DELVIGNE". Rám zdoben shodně s hlavní, bubínek tauzovaný stříbrem. Slonovinové střenky. Francie kolem 1870, délka 16 cm .V původní kazetě o rozměrech 17,5 x 7 x 12,3 cm Stav 2...
Objekte im Nachverkauf
Neptun fährt mit seinem Muschelwagen
Dřevěná polychromovaná plastika Neptuna jedoucího ve vlnách na mušli tažené koňmi, opratě drží v levé ruce nymfa troubící na roh. Dřevěný podstavec s polychromií imitující mramor je pozdější. V dolní části plastiky tajná schránka vytvořená patrně zároveň s podstavcem. Střední Evropa kolem 1800, výšk...
Objekte im Nachverkauf
Der Krieg - Apocalypse, Jan Bauch
Gouache auf Papier, oben links signiert und datiert "Jan Bauch 1925". Bauch Jan (*1898 Prag - †1995 Prag), Prag 1925, Maße 27 x 31 cm, passepartout, verglast. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Goldring mit Altschliff-Diamanten und blauem Saphir
Prsten ze zlata o ryzosti 750/1000 a 14 K, 2x briliant 0,15 ct, 2x 0,05 ct, 1x 0,02 a 8 velmi drobných briliantů, modrý safír, tabulka oválného tvaru, hmotnost 6,54 g, velikost 14. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Zwei Holztafeln mit Reliefintarsien aus Eger
Dva reliéfní obrazy pastýřů vytvořené z různých druhů dřeva. Čechy, Cheb, 17. století, rozměry 9,6 x 15,3 cm. Rámováno. Stav 2

Aktionsresultate & Nachverkauf