Sind Sie zum ersten Mal bei uns?

Auktion beendet

Der Nachverkauf beginnt [ Katalog ]

Unversteigerte Objekte können im Nachverkauf erworben (Rufpries).

Objekte im Nachverkauf
18-schüssiger Stiftfeuerrevolver, Fratelli Priora, Milano
Hlavně válcové, ráže 8,5 mm, umístěné nad sebou, seshora značeny "Fratelli Priora Milano". Otevřený rám, válec osmnáctikomorový - vnější věnec 12 komor, vnitřní 6 komor. Kovové části zdobeny rytinami listových ornamentů. Rukojeť střenková, střenky z hladkého ebenového dřeva. Prstencová spoušť, pojis...
Objekte im Nachverkauf
Ein Paar Steinschlossterzerole
Hlavně mosazné, válcové, s hladkým vývrtem, ráže 11 mm. Křesadlové zámky se středovým kohoutem a posuvnou pojistkou, pouzdra zámků značeny jménem puškaře "W FERRY/ A PARIS". Zespodu na hlavni raženo "1793". Dřevěná rukojeť zdrsněna rybinou. Paříž, kolem 1800, délka 19 cm. Popis Mgr. Jan Šach, Vojens...
Objekte im Nachverkauf
Frank Wesson Small Frame Superposed Pistol 1st Type (Watch Fob-Model)
Ohne Nummer. Kal. .22 kurz, Blankes, glattes, zweischüssiges Oktogon-Laufbündel (fleckig), beidseitig senkrecht dreizeilig gemarkt "Frank Wesson/Worcester Mass./Pat. Dec. 15, 1868"., Länge 2". Rahmen Messing, Ringhahn, Rosenholzgriffschalen. Vereinigte Staaten zwischen 1868 - 1880, Gesamtlänge 10 cm...
Objekte im Nachverkauf
Österreichischer Kavallerie-Offizierspallasch
Čepel přímá, jednosečná, s oboustranným širokým výbrusem, falešným ostřím a středovým hrotem. Na hřbetu značena "Pottenstein". Po obou stranách rytina rakouského orla. Rukojeť dřevěná, potažená kůží. Souprava mosazná.Prutový oblouk koše se dvěma úponky, přímá křížová záštita. Pochva kožená, kování m...
Objekte im Nachverkauf
Goldring mit Altschliff-Diamanten und blauem Saphir im Cabochon-Schliff
Prsten ze žlutého zlata o ryzosti 750/1000, osazen modrým kabošonem safíru a šesti diamanty trojúhelníkového tvaru. Osvědčení puncovního úřadu, velikost 16, hmotnost 8,23 g. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Anton Joseph de Neuberg, Andreas Möller
Öl auf Leinwand, rückseitig signiert und datiert "A. Möller fecit London 1735". Möller Andreas (*1684 Kopenhagen - † 1762 Berlin). London 1735, Maße 35 x 43,5 cm, gerahmt. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Äpfelstillleben, Horst Kühnel
Olej na kartonu, signováno monogramem "HK" vpravo nahoře a vzadu tužkou (H Kühnrl). Kühnel Horst (*1914 Annaberg v Krušných Horách - †1991 Prien). Grafik a malíř, člen spolku Metzner-Bund. Sudety kolem 1920, rozměry 51 × 45 cm. Rámováno. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Allen & Wheelock sidehammer revolver with a brass frame
Výrobní číslo 96. Hlaveň oktagonální s mosaznou muškou, délka 12,3 cm, ráže .32. Zleva značena "ALLEN & WHEELOCK WORCESTER MASS.U.S./ ALLEN´S PATS SEPT.7.NOV.9.1858.". Uzavřený mosazný rám, na levé straně značen "JULY 3 1860". Šestikomorový hladký válec, rukojeť střenková, střenky ze dřeva připevněn...
Objekte im Nachverkauf
Tsurzawa Tanzan 鶴沢 探山, 1655-1729. Fächer mit dem Motiv des roten Ahorne
Tusche und Farben auf dem Papier auf der Basis weißen Gofun. Signiert Hogen Tanshun. Maler Kanó Tanshun 狩野 探春 ist ein Pseudonym des Tsurzawa Tanzans 鶴沢 探山, Schüler des Kanó Tanyús. Länge 48 cm.
Objekte im Nachverkauf
Sechsläufiger Perkussions-Bündelrevolver, Ipswich
Dvojčinná perkusní pepřenka s vodorovným kohoutem a svazkem šesti hlavní, ráže 7,5 mm. Na rámu značena "D. JAYXE(?) IPSWICH". Střenky rukojeti z hladkého dřeva. Anglie, kolem 1840, délka 17,2 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojenský historický ústav. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Fünfschüssiger Perkussions-Bündelrevolver, Robbins & Lawrence
Pět hlavní ráže 7,2 mm vyvrtaných v bloku, připevněných k zámku pantem a jištěných pojistnou páčkou, která je zároveň hledím. Sešroubovány ze dvou částí - zadní s pistony zdobena jednoduchou rytinou, delší signována "ROBBINS & LAWRENCE Co.", "WINDSOR, VT" a "PATENT 1849". Skříňkový zámek s otočným z...
Objekte im Nachverkauf
Blechspielzeug - laufender Hund, Lehmann
Kolorovaný plech, pružinový strojek. Obojek značený "D.R. PATENT, ENGL. PATENT/PAT: U.ST.A. 23 APR 95 MADE in GERMANY". Vyrobeno firmou Lehman v letech 1898 - 1935. Délka 17 cm. Stav 2-

Aktionsresultate & Nachverkauf