Sind Sie zum ersten Mal bei uns?

Auktion beendet

Der Nachverkauf beginnt [ Katalog ]

Unversteigerte Objekte können im Nachverkauf erworben (Rufpries).

Objekte im Nachverkauf
Äpfelstillleben, Horst Kühnel
Olej na kartonu, signováno monogramem "HK" vpravo nahoře a vzadu tužkou (H Kühnrl). Kühnel Horst (*1914 Annaberg v Krušných Horách - †1991 Prien). Grafik a malíř, člen spolku Metzner-Bund. Sudety kolem 1920, rozměry 51 × 45 cm. Rámováno. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Neptun fährt mit seinem Muschelwagen
Dřevěná polychromovaná plastika Neptuna jedoucího ve vlnách na mušli tažené koňmi, opratě drží v levé ruce nymfa troubící na roh. Dřevěný podstavec s polychromií imitující mramor je pozdější. V dolní části plastiky tajná schránka vytvořená patrně zároveň s podstavcem. Střední Evropa kolem 1800, výšk...
Objekte im Nachverkauf
Perkussions-Doppelbüchse, Anton Kehlner
Hlavně damascénské, umístěné vedle sebe, drážkované. Seshora zlatem značená signatura "A: KEHLNER IN PRAG". U dnového šroubu bohatě zdobena rytými rostlinnými a figurálními motivy, zlaceným nápisem "PRAG" a štítkem pod knížecí korunkou. Perkusní zámek, zámkové desky a kohouty zdobeny rytým a řezaným...
Objekte im Nachverkauf
Briliantring
Zlato, ryzost 585/1000, centrální briliant 0,2 ct, si, po stranách 16 velmi drobných briliantů, celkem cca 0,05 ct. Československo, 20. století, hmotnost 2,41 g, velikost 17. Přiloženo osvědčení puncovního úřadu. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Allen & Wheelock sidehammer revolver with a brass frame
Výrobní číslo 96. Hlaveň oktagonální s mosaznou muškou, délka 12,3 cm, ráže .32. Zleva značena "ALLEN & WHEELOCK WORCESTER MASS.U.S./ ALLEN´S PATS SEPT.7.NOV.9.1858.". Uzavřený mosazný rám, na levé straně značen "JULY 3 1860". Šestikomorový hladký válec, rukojeť střenková, střenky ze dřeva připevněn...
Objekte im Nachverkauf
Pietra Dura-Bild
Mozaika vytvářející obraz vázy s květinami složená z azuritu, jaspisu, azuritu, lapisu lazuli a dalších nerostů. Itálie, 17. století, rozměry 14 x 21 cm. Rámováno. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Fußbecher
Farbloses Glas mit Gelbbeize. Gekerbter Wulstfuß mit Bodenschliffstern. Auf der Schauseite Medaillon, darin in feiner Transparentemailmalerei Brustbild eines österreichischen Offiziers. In der Darstellung mit Malermonogramm und Datierung "JS.px 823". Unterhalb der Lippe Goldblattbordüre. Böhmen, Anf...
Objekte im Nachverkauf
Ein Paar Luxus-Steinschlosspistolen, Gasparo Recalboni, Brescia
Hlavně válcové, v zadní části osmihranné, s hladkým vývrtem, ráže 15 mm. Celopažbené, pažby z kvalitní kořenice, kování řezané a ryté v železe. Křesadlové zámky zdobeny řezbou rostlinných a figurálních ornamentů. Spodní hrana zámkové desky s rytou signaturou "CASPAR RECALBONI BRESCIA". Brescia, kole...
Objekte im Nachverkauf
System Webley Perkussionsrevolver im Kasten
Kal. .45" Perk., ohne Nummer. Oktagonlauf, Länge 5 3/4", oben bezeichnet "SHAW & SON WORKSOP". Sechsschüssig, auf der Trommel nummeriert "1 2 3 4 5 6", Birmingham-Beschussmarken. Double Action Only. Rahmen und Griffschienen mit leichten Gravuren. Brünierung fast gänzlich erhalten. Fein gewaffelte d...
Objekte im Nachverkauf
Bildnis eines jungen Mannes mit Hut, Johann Kupezky (Nachfolger)
Öl auf Leinwand, unsigniert, auf Rahmenschild bezeichnet "Johann Kupeczky 1667 - 1740". Wohl Böhmen, Anfang 19. Jh., Maße 51 x 58 cm, gerahmt. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Anton Joseph de Neuberg, Andreas Möller
Öl auf Leinwand, rückseitig signiert und datiert "A. Möller fecit London 1735". Möller Andreas (*1684 Kopenhagen - † 1762 Berlin). London 1735, Maße 35 x 43,5 cm, gerahmt. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Dorflandschaft, Frantisek Emler
Öl auf dem Leinwand, signiert rechts unten "F Emler". Frantisek Emler (1912 Pschelautsch - 1992 Prag). Prag, 1. Hälfte des 20. Jahrhunderts. Abmessungen: 67 × 51 cm, gerahmt. Zustand 2

Aktionsresultate & Nachverkauf