Sind Sie zum ersten Mal bei uns?

Auktion beendet

Der Nachverkauf beginnt [ Katalog ]

Unversteigerte Objekte können im Nachverkauf erworben (Rufpries).

Objekte im Nachverkauf
Zinnkonvolut 10-teilig
1) Schnabelkanne, gemarkt "S:W: FEIN ZINN", Rosenmarke mit dem Monogramm "CKS" und neben ein streitender Löwe. Böhmen, Schlaggenwald, 18. Jh., Höhe 21 cm. 2) Helmkanne, ungemarkt, wohl Böhmen, 18. Jh., Höhe 18 cm. 3) Biedermeier Bierhumpen, Faßform, ungemarkt, 19. Jh., Höhe 16 cm. 4) Öllampe, zweima...
Objekte im Nachverkauf
Brillant Damenring
Prsten zlatý, ryzost 585/1000, jeden solitérní briliant 0,25 ct, si. Československo, 1. polovina 20. století, hmotnost 2,2 g, velikost 18. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Stiftfeuer revolver, Josef Kirner, Budapest
Hlaveň válcová, ráže 11 mm. Seshora značena "KIRNER JOSEF PESTEN". Otevřený rám i válec zdobeny rytým listovým ornamentem, na levé straně rámu výrobní číslo 129. Dřevěná rukojeť zdrsněna rybinou. Uhry, kolem 1870, délka 31 cm. Původní kožené pouzdro. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojenský historický ústav. ...
Objekte im Nachverkauf
Sechsläufiger Perkussions-Bündelrevolver Allen & Wheelock
Dvojčinná perkusní pepřenka s vodorovným kohoutem a svazkem šesti drážkovaných hlavní, ráže 8,5 mm. Na kohoutu značena "PATENTED/APRIL 16. 1845", na hlavňovém svazku "ALLEN & WHEELOCK/WORCESTER/APRIL 16". Střenky rukojeti z hladkého dřeva. Spojené státy americké, kolem 1850, délka 19 cm. Popis: Mgr....
Objekte im Nachverkauf
Geätztes Eisenkästchen
Jednoduchý hranolovitý tvar, kulovité nožky, stěny ze železného plechu s leptanými motivy válečníků, přední stěna a víko opatřeny zámky, po stranách kovaná pohyblivá držadla. Německo, patrně Norimberk kolem 1700, rozměry 27 x 15 x 12 cm. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Taschenpistole, Syst. Rollin White
Waffennr. 559 (Nummerngleich), Kal. .32 RF. Oktogonallauf (Länge 8 cm), das Magazin signiert "ROLLIN WHITE ARMS CO./LOWELL MASS. / PATENTED APR. 13. 1858". Messing versilbert, berieben. Glatte Holzgriffschalen. Vereinigte Staaten um 1861, Länge 18,8 cm. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Eisengeschnittener Galadegen
Zweischneidige, flach gegratete Stichklinge. Inschrift "INRI" bzw. "MARIA" in der kurzen Kehlung. Floral geschnittenes und durchbrochenes Eisengefäß mit symmetrischem Stichblatt. Etwas beschädigte Kupferwicklung mit einem Türkenbund. Deutsch um 1720, Länge 92 cm. Leicht narbig. Zustand 2-
Objekte im Nachverkauf
Kombinationswaffe - Steinschloss-Schießaxt (Schiesshacke)
Topůrko z ořechového dřeva bohatě vykládáno rytou kostí, v menší míře perletí - převažuje motiv psů. Hlaveň s hladkým vývrtem, ráže 12 mm. Čepel sekery železná, kování mosazné. Čechy, 1. polovina 18. století, délka 91 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojenský historický ústav. Stav 2...
Objekte im Nachverkauf
Spindeltaschenuhr
Silber-Doppelgehäuse Hallmark Birmingham 1841, weißes Emailblatt mit arabischen, schwarzen Stundenzahlen, Spindelhemmung mit Kette und Schnecke, vergoldetes Werk. Schlüssel. Uhrmacher Etiketten (aur Raparaturen) beigelegt. Großbritannien, 1841, Durchmesser 5,5 cm. Gehäuse besch. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Tanzender weiblicher Akt, Theodor Friedl
Patinovaný bronz, mramorový podstavec. Na plintě značeno "Friedl". Theodor Friedl (1842, Vídeň – 1900, osada Kirchau). Vídeň kolem 1880, výška 33 cm. Stav 2-
Objekte im Nachverkauf
Schwert (Dao), Kachin oder Naga
Čepel mírně zakřivená, dvousečná, od jílce se rozšiřující ke kolmému zakončení. Po obou stranách ryté znaky. Rukojeť dřevěná, ovinutá ratanovými pásky a zpevněná mosaznými pásky s hřeby. Pod jílcem připevněn třapec z černých vlasů. Ásám, severovýchodní Indie, délka 69 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojen...
Objekte im Nachverkauf
Tranchiermesser (Waid-Messer)
Čepel přímá, jednosečná, se středovým hrotem a stylizovaným rostlinným dekorem. Mosazná, reliéfně zdobená rukojeť. Patrně Německo, 18. století, délka 48 cm. Stav 2

Aktionsresultate & Nachverkauf