Sind Sie zum ersten Mal bei uns?

Auktion beendet

Der Nachverkauf beginnt [ Katalog ]

Unversteigerte Objekte können im Nachverkauf erworben (Rufpries).

Objekte im Nachverkauf
Zwei Holztafeln mit Reliefintarsien aus Eger
Dva reliéfní obrazy pastýřů vytvořené z různých druhů dřeva. Čechy, Cheb, 17. století, rozměry 9,6 x 15,3 cm. Rámováno. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Stehende Omphale mit Löwenfell
Bronze mit Resten von Vergoldung, gedrechselter Holzsockel. Wohl Italien, 17. Jh., Höhe (ohne Sockel) 14,5 cm. Wurmschäden. Kleine Teile fehlen. Zustand 2-
Objekte im Nachverkauf
Solitär Brillant Anhänger
Zlato, ryzost 585/1000, briliant 1 ct, P2, šampaňský, hmotnost 1,34 g. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Sechs Esslöffel
Sterlingové stříbro (ryzost 925/1000), monogram majitele "ET", mistrovská značka "IC" (James Crawford, mistrem od 1768), Newcastle, 1808/1809 a 1812/1813, hmotnost 398,12 g, délka 22,5 cm. Spolu jedna poškozená shodná lžíce o hmotnosti 65,23 g. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Bildnis eines jungen Mannes mit Hut, Johann Kupezky (Nachfolger)
Öl auf Leinwand, unsigniert, auf Rahmenschild bezeichnet "Johann Kupeczky 1667 - 1740". Wohl Böhmen, Anfang 19. Jh., Maße 51 x 58 cm, gerahmt. Zustand 2
Objekte im Nachverkauf
Sommerlandschaft mit dem Burg Rabi, Alois Moravec
Öl auf dem Leinwand, signiert und datiert rechts unten "AMoravec 1921". Moravec Alois (1899 Klein Chischka bei Mühlhausen - 1987 Prag). Böhmen, 1911. Abmessungen: 58 × 45 cm, gerahmt, verglast.
Objekte im Nachverkauf
Prunk Steinschloss-Doppelflinte, Vignat, St. Etienn
Hlavně válcové, umístěné vedle sebe, s hladkým vývrtem, ráže 15,5 mm. V zadní části bohatě zdobeny řezanými a zlacenými ornamenty, mezi hlavněmi signatura "VIGNAT A ST ETIENNE". Francouzský křesadlový zámek, všechny jeho části zdobeny řezbou a zlacením. Zámkové desky značeny "VIGNAT A ST ETIENNE". P...
Objekte im Nachverkauf
Silberne Zuckerdose
Stříbro, 935/1000, švédská importní puncovní značka. Patrně Německo, 19. století, výška 12 cm, hmotnost 468,8 g. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Vierläufiger Perkussions-Bündelrevolver
Výrobní číslo 782. V otočném svazku čtyři drážkované hlavně z damascénské oceli, ráže 10 mm. Jednotlivé odšroubovatelné hlavně jsou číslovány. Spodní kohout s prstencovou spouští. Kovové části zdobeny rytým listovým ornamentem. Střenková rukojeť zdrsněna rybinou, belgická zkušební značka. Lutych, Be...
Objekte im Nachverkauf
Tranchiermesser (Waid-Messer)
Čepel přímá, jednosečná, se středovým hrotem a stylizovaným rostlinným dekorem. Mosazná, reliéfně zdobená rukojeť. Patrně Německo, 18. století, délka 48 cm. Stav 2
Objekte im Nachverkauf
Demi-Parure mit Perlen & Diamanten
Jednořadý náhrdelník a šroubovací náušnice, bílé zlato o ryzosti 585/1000, kultivované perly, ve sponě náhrdelníku osm briliantů 0,01 ct náušnice s osmi brilianty 0,1 ct a dvěma brilianty 0,2 ct. Označeno puncovní značkou zavedenou po roce 1992. Hmotnost náušnic 6,52 g a délka 3,5 cm, hmotnost náhrd...
Objekte im Nachverkauf
Briliantring
Zlato, ryzost 585/1000, centrální briliant 0,2 ct, si, po stranách 16 velmi drobných briliantů, celkem cca 0,05 ct. Československo, 20. století, hmotnost 2,41 g, velikost 17. Přiloženo osvědčení puncovního úřadu. Stav 2

Aktionsresultate & Nachverkauf